اخبار

ضرورت گفتمان سازی قرآنی در بین آحاد جامعه

ضرورت گفتمان سازی قرآنی در بین آحاد جامعه
حجت الاسلام و المسلمین مهدی شجاع مدیرکل ارتباطات و هماهنگی بر ضرورت گفتمان سازی فعالیت های قرآنی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حجت الاسلام و المسلمین مهدی شجاع مدیرکل ارتباطات و هماهنگی در سفر دو روزه به استان کرمان ضمن دیدار و گفتگو با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از نزدیک در روند فعالیتهای دفتر قرآن و عترت اداره کل ارشاد اسلامی استان کرمان قرار گرفت.

شجاع در دیدار و گفتگو با علیزاده مدیرکل ارشاد استان کرمان ضمن تشکر و قدردانی از حمایت های مدیرکل استان از دفتر قرآن و عترت و ابراز خرسندی از فعالیت های قرآنی خطه شهید پرور کرمان بر ضرورت تداوم و انسجام فعالیت های قرآنی تاکید کرد.

وی همچنین در جلسه ای که حضور همکاران دفتر قرآن و عترت اداره کل ارشاد استان کرمان برگزار شد ضمن تاکید بر جریان گفتمان سازی قرآنی و اثربخشی آن در آحاد جامعه گفت: فعالیت های صورت گرفته در حوزه قرآن و عترت خوب اما کم است است و می بایستی نسبت به جریان سازی گفتمان قرآنی در بین آحاد جامعه و اثربخشی آن اهتمام ویژه ای داشت.

بازدید از موزه آثار خوشنویسی استاد جمال الدین مودب در حوزه قرآن و عترت، حضور در برنامه اطعام فاطمی و موکب ثامن الائمه(ع) با همکاری شورای هیئات  مذهبی استان خراسان رضوی جهت اطعام محرومین و نیازمندان استان کرمان با گرامی داشت یاد و خاطره سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان از دیگر برنامه های مدیرکل هماهنگی و ارتباطات بود.

۱۸ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۲۶