اخبار

روستای بیلند گناباد به عنوان روستای قرآنی برتر کشور انتخاب گردید

روستای بیلند گناباد به عنوان روستای قرآنی برتر کشور انتخاب گردید
روستای بیلند گناباد به عنوان روستای قرآنی برتر کشور انتخاب گردید ، حجت الاسلام کاظمی نسب مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی این موفقیت را تبریک گفت.
متن پیام به این شرح است:
ان هذا القرءان یهدی للتی هی اقوام
بی تردید این قرآن به استوارترین آیین هدایت می کند. ( سوره اسراء آیه 9 )
اولین دوره انتخاب روستای قرآنی فعالیتی نو ، جریان ساز و با رویکرد پرداختن به امور قرآنی روستا برگزار گردید و از جمله طرح های موفق معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد .
روستای بیلند گناباد در این اتفاق مبارک خوش درخشید و به عنوان روستای قرآنی برتر کشور انتخاب گردید ، به تمامی مردمان فهیم و قرآن دوست روستای بیلند و مدیران معزز شهرستان : امام جمعه ، فرماندار ، بخشدار ، شورای اسلامی ؛ دهیار ، به ویژه رئیس پرتلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد تبریک و تهنیت عرض می نمایم .
از اهداف این طرح مبارک الگو سازی و جهت دهی به فعالیت های قرآن و عترت و شبکه سازی فعالیت های قرآن و عترت روستا بود .
در ابتداء 1097 روستا در سامانه انتخاب روستای برتر قرآنی ثبت نام نمودند که از این تعداد 7 روستا برگزیده شد و از 7 روستا بالاترین امتیاز را در ارزیابی میدانی روستای بیلند کسب نمود .
در پایان برای تمامی مردم شهرستان گناباد (دارالمومنین) به ویژه برای مردمان معزز و قرآن مدار روستای بیلند آرزوی تندرستی ، بهروزی و توفیقات روز افزون در پناه قرآن و عترت از درگاه خداوند باری تعالی مسئلت دارم .
محمد تقی کاظمی نسب رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی 19 مرداد ماه
۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۱۰