اخبار

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم امروز برگزار می‌شود

مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم امروز برگزار می‌شود
مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم امروز، ۱۱ اردیبهشت‌ماه با حضور سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون قرآن و عترت و جمعی از مدیران نهادهای قرآنی کشور در این وزارتخانه برگزار می‌شود.

پس از برپایی این مراسم، شاهد آغاز فعالیت نمایشگاه مجازی قرآن کریم به نشانی www.iqfa.ir خواهیم بود. این نمایشگاه به نشانی iqfa.ir در دو بخش فروشگاهی و محتوایی، میزبان علاقه‌مندان به معارف قرآنی در سراسر کشور خواهد بود.

نمایشگاه به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت، هر چند از احتمال تمدید دو روزه آن و ادامه نمایشگاه تا پایان ماه مبارک رمضان نیز خبر داده شده است.

«قرآن؛ کتاب رشد و رویش» شعار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم است. بخش فروشگاهی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه در دسترس بوده، اما بخش خدمات محتوایی پس از پایان نمایشگاه، همچنان قابل مشاهده است.

در نمایشگاه مجازی قرآن کریم علاوه بر معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، که متولی اصلی نمایشگاه است، شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و بانک صادرات نیز همکاری دارند.

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۲۶