اخبار

ستاد خبری نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت اعلام کرد:

نکات مهم در خصوص آزمون

نکات مهم در خصوص آزمون
نکات قابل توجه برای شرکت در آزمون اعلام شد
به گزارش ستاد خبری نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت، تاریخ های برگزاری آزمون سراسری قرآن و عترت و نکات قابل توجه برای شرکت در آزمون به شرح ذیل اعلام شد :
1- آزمون در روزهای 8 ، 9 و 10 اردیبهشت ماه بین ساعت های 9 صبح الی 19 عصر برگزار خواهد شد و خارج از این بازه به هیچ وجه امکان شرکت در آزمون وجود ندارد .
2- امکان ویرایش رشته و اطلاعات کاربری در روزهای آزمون به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود لذا از تماس با پشتیبانی جهت این موارد اکیدا خودداری نمایید .
3- ابتدا نسبت به اتصال مطمئن و نسبتا پرسرعت به اینترنت اطمینان حاصل نموده و سپس بعد از مطالعه نکات زیر نسبت به ورود به آزمون اقدام نمایید .
4- ممکن است با توجه به حجم بالای شرکت کنندگان در برخی از ساعات روز دسترسی شما به سامانه در این ساعات با اختلال یا کندی مواجه شود لذا پیشنهاد می شود در صورت وقوع این مورد شروع آزمون خود را به ساعت های بعدی موکول نمایید .
5- نوبت بندی خاصی برای شرکت در آزمون لحاظ نشده است و می توانید در طول 3 روز و ساعات معین شده در آزمون شرکت نمایید .
6- سوالات به صورت سوال به سوال نمایش داده خواهد شد و امکان بازگشت به سوال قبلی وجود ندارد .
7- زمان پاسخگویی هر سوال مختص همان سوال می باشد و در صورتی که در زمان مقرر پاسخی انتخاب نکنید سوال بدون جواب ثبت شده و خودکار به سوال بعدی خواهید رفت .
8- در صورتی که اعتراضی به سوال نمایش داده شده دارید می توانید با انتخاب گزینه اعتراض به سوال اعتراض خود را ثبت نمایید ، فرآیند بررسی اعتراضات بعد از برگزاری آزمون انجام خواهد شد فلذا جهت اعتراض به سوال حتما از طریق گفته شده اقدام نمایید و از تماس با پشتیبانی خودداری فرمایید .
9- با توجه به اینکه آزمون دارای نمره منفی می باشد در ثبت پاسخ ها دقت لازم را داشته باشید .
10- به هیچ عنوان در طول انجام آزمون اجازه خاموش شدن صفحه دستگاه خود راندهید و یا به انجام امور دیگری نپردازید .
11- در صورتی که در هرکدام از سوالات با خطای اینترنت مواجه شدید ابتدا نسبت به اتصال خود به اینترنت اطمینان حاصل نموده و سپس نسبت به بارگذاری مجدد صفحه اقدام نمایید .
12- سوالات آزمون برای داوطلبان زیر 12 سال و نابینایان در رشته های حفظ هم به صورت متنی و هم به صورت صوتی بارگذاری خواهد شد و از زمان بالاتری برای پاسخ به سوالات برخوردار خواهند بود .
13- اعلام نتایج نهایی آزمون متعاقبا از طریق وب سایت quranedu.ir اطلاع رسانی خواهد شد .
14- با توجه به تعداد بالای شرکت کنندگان خواهشمندیم تمام توضیحات قید شده را کاملا با دقت مطالعه نموده و در صورتی که با مشکل غیر قابل رفعی مواجه شدید با شماره های پشتیبانی تماس حاصل نمایید .
15- شماره های پشتیبانی : (20 خط ) --- 02191301232 و 02191302114
ساعات پاسخگویی پشتیبانی در روزهای قبل از آزمون : 8 الی 14:30
16- لازم به ذکر است که با توجه به حجم بالای تماس ورودی ممکن است برای برقراری با کارشناسان پاسخگویی دقایقی را در صف انتظار بمانید ، قبلا از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم .
۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۰:۴۱