اخبار

جشنواره ملی حضرت زینب (س) در موضوعات و رشته های مختلف فرهنگی و هنری برگزار می شود

جشنواره ملی حضرت زینب (س) در موضوعات و رشته های مختلف فرهنگی و هنری برگزار می شود
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار با تاکید بر اینکه حضرت زینب (س) شخصیتی خاص و فردی است که پنج معصوم را درک کرده است گفت: جشنواره ملی حضرت زینب (س) در موضوعات و رشته های مختلف فرهنگی و هنری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت قران و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، نعمت الله قنبری نیکدل در نشست بررسی چگونگی برگزاری این جشنواره گفت: دبیرخانه دائمی این جشنواره در گرمسار تشکیل و فعال شده است.

وی با اشاره به تدوین فراخوان اولیه این جشنواره اظهار داشت: برای این جشنواره نام جشنواره ملی آستان سرو با محوریت حضرت زینب (س) طراحی و پیشنهاد می شود و رشته های موشن گرافی در چهار شاخه مختلف، یادداشت کوتاه و نغز ادبی در دو بخش نوشتاری و صوتی پیش بینی شده است.

قنبری نیکدل به بخش ویژه این جشنواره نیز اشاره کرد و گفت: در بخش ویژه نیز موضوعاتی نظیر مدافعان حرم و سلامت و ... در نظر گرفته شده است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار با بیان اینکه کارگاههای آموزشی نیز برای این جشنواره پیش بینی شده است گفت: در فراخوان اولیه مهلت ارسال آثار دهم خرداد و اختتامیه آن نیز 30 خرداد در نظر گرفته شده است.

در این نشست که به ریاست فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و معاونان و کارشناسان این اداره کل برگزار شد حاضرین دیدگاهها و نظرهای خود را در خصوص چگونگی برگزاری این جشنواره بیان کردند.

۷ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۱۴