اخبار

فقهی زاده : بر جذب عموم مخاطبان با بهره گیری از ظرفیت‌های بالقوه فضای مجازی تاکید کرد

فقهی زاده : بر جذب عموم مخاطبان با بهره گیری از ظرفیت‌های بالقوه فضای مجازی تاکید کرد
در هشتمین جلسه شورای مدیران معاونت قرآن و عترت بر جذب عموم مخاطبان با بهره گیری و ایجاد بستری مناسب از ظرفیت‌های بالقوه فضای مجازی تاکید شد .

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، در این جلسه معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم جذب عموم مخاطبان در برنامه های پیش رو و ایجاد بستر مناسب جهت بسط و گسترش فعالیت‌های قرآنی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی تاکید کرد و گفت : تلاش می‌شود برنامه‌های معاونت با رویکرد عمومی اجرا شود تا عموم مخاطبان و علاقه مندان بتوانند از خدمات و فعالیت های معاونت قرآن وعترت بیش از بیش بهره مند شوند.

وی محور فعالیت‌های معاونت را در فضای کرونایی کشور بهره گیری از ظرفیت های بالقوه فضای مجازی دانست و گفت : رویکرد ما در فضای حال حاضر کشور بهره گیری از بسترهای موجود در فضای مجازی بوده که این مهم با رویکرد علمی در برنامه ها و فعالیت ها مد نظر است.

 همچنین در این جلسه طرح های ارسالی از ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها و طرح دومین جشنواره چلچراغ آسمانی در خصوص فعالیت‌ها و برنامه‌های قرآنی در فضای مجازی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۲