اخبار

فقهی زاده: بی‌شک خدمات شایسته حجت الاسلام والمسلمین خسروی هیچگاه از ذهن ها زدوده نخواهد شد

فقهی زاده: بی‌شک خدمات شایسته حجت الاسلام والمسلمین خسروی هیچگاه از ذهن ها زدوده نخواهد شد
آیین تودیع حجت الاسلام و المسلمین محمد علی خسروی مدیرکل آموزش و توسعه مشارکتهای معاونت قرآن و عترت با حضور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت آیین تودیع حجت الاسلام و المسلمین محمد علی خسروی مدیرکل آموزش و توسعه مشارکتهای معاونت قرآن و عترت با حضور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران کل این معاونت برگزار شد.

در این جلسه که در فضای بسیار صمیمانه برگزار شد ،  عبدالهادی فقهی زاده با اشاره به خدمات شایسته و ارزنده حجت‌الاسلام و المسلمین خسروی گفت: خدمات ایشان همواره مورد توجه وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و به اعتقاد همکاران معاونت قرآن و عترت تجربه بسیار موثر و دانش سرشار ایشان رهگشای امور است.

فقهی زاده گفت : با هماهنگی وزیر محترم ، حجت الاسلام والمسلمین خسروی به عنوان شخصیتی حقیقی در هیئت رسیدگی به امور موسسات فرهنگی قرآن و عترت حضور خواهند داشت و از تجربیات ارزنده ایشان همچون گذشته بهره مند خواهیم شد. 

 وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود افزود : ان شالله حتما از وجود ایشان در برخی از برنامه‌های خاص همچون گذشته بهره مند خواهیم شد ؛ از این رو از ایشان خواستیم تا در سمت جدیدی به عنوان مشاور عالی معاونت قرآن و عترت در فعالیت های پیش رو ما را یاری رسانند.

معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به چهل و دو سال خدمت صادقانه حجت الاسلام والمسلمین خسروی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، برای ایشان آرزوی موفقیت و سلامتی کرد و دوام توفیقات ایشان را از خداوند منان مسالت کرد.

همچنین در پایان این مراسم حکم مشاور عالی معاونت قرآن و عترت توسط معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به حجت الاسلام والمسلمین خسروی اهدا شد.

  گفتنی است حجت‌الاسلام المسلمین خسروی از سال ۱۳۹۴ تاکنون به عنوان مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، آموزش و توسعه مشارکت‌های معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد فعالیت داشته است. از دیگر سوابق وی می‌توان به مدیریت انتشارات اوقاف، معاونت فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه،‌ معاونت فرهنگی و پژوهشی مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) اشاره کرد.
۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۲