اخبار

ویژه نامه های قرآنی رونمایی شد

ویژه نامه های قرآنی رونمایی شد
با حضور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از چهار نشریه با محوریت قرآن رونمایی شد .

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، با حضور معاون قرآن و عترت وزیر و مدیر عامل فرهنگی ، هنری و انتشارات بین المللی الهدی و جمعی از مسئولین سازمان فرهنگ و ارتباطات چهار ویژه نامه به چهار زبان  غیر فارسی صبح امروز ( چهارشنبه ) سی و یکم اردیبهشت ماه در معاونت قرآن و عترت رونمایی شد. خاطر نشان می شود ، معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی با همکاری  مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین‌المللی الهدی وابسته به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ویژه نامه هایی با محوریت قرآن و گام دوم انقلاب به زبان های انگلیسی، عربی ، اردو و ترکی منتشرکرده است.

گفتنی است  نشریات موسسه فرهنگی هنری و انتشارات بین المللی الهدی حدود سی سال است که به قلم صاحب نظران حوزه‌های مختلف، با رویکردی سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، پیوسته به چاپ رسیده و در بیش از 120 کشور جهان عرضه شده است.

1.       "الطاهره" ماهنامه ای اجتماعی فرهنگی است که مطالبی در زمینه الگوی خانواده اسلامی و زن مسلمان به مخاطبان عرب زبان به زبان عربی

2.       "محجوبه ماهنامه‌ای اجتماعی فرهنگی است که مطالبی را در زمینه الگوی خانواده اسلامی و زن مسلمان و شخصیتهای علیم، فقهی اسلامی به مخاطبان انگلیسی زبان ارائه می‌نماید.

3.     "ایران نوین" ماهنامه‌ اجتماعی فرهنگی و سیاسی که برای مخاطبان اردو زبان منتشر می‌شود.

4.     "در پرتو قرآن"  ماهنامه‌ اجتماعی فرهنگی و سیاسی که برای مخاطبان آذری زبان منتشر می‌شود.

 

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۱۵