اخبار

ششمین جلسه هیات رسیدگی به امور موسسات فرهنگی قرآن و عترت برگزار شد

ششمین جلسه هیات رسیدگی به امور موسسات فرهنگی قرآن و عترت برگزار شد
ششمین جلسه هیات رسیدگی به امور موسسات فرهنگی قرآن و عترت با حضور معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ششمین جلسه هیات رسیدگی به امور موسسات فرهنگی قرآن و عترت با حضور دکتر فقهی زاده ، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی خسروی و حجت اسلام والمسلمین سیدمصطفی حسینی ، عباس سلیمی ، مهدی محمدی ، محمد علی خواجه پیری ، اصغر امیرنیا و حمیدرضا شیخ ویسی در دفتر معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

 بر اساس این گزارش، اعضای هیات رسیدگی در مورد اموال موسسات بعد از انحلال به بحث و تبادل نظر پرداختند و مقرر شد با بهره گیری از نظرات کارشناسان حقوقی موضوع بررسی و برای جلسه آتی ارائه گردد ، همچنین در ششمین جلسه هیئات رسیدگی به امور موسسات فرهنگی قرآن و عترت با  3 پرونده جدید به نام های زینب کبری ( س ) از استان خراسان رضوی طلیعه مهر از استان خراسان شمالی خانه نهج البلاغه از استان اصفهان ) موافقت اصولی گردید . در این جلسه در خصوص نمونه پیشنهادی تابلوی متحدالشکل موسسات نیز بحث و تبادل نظر گردید و مقرر شد برای جلسه آتی با اخذ نظرات از تعدادی موسسات و استانها تکمیل و ارائه شود .

۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱
روابط عمومی |