اخبار

برگزاری مسابقه کتابخوانی غدیر توسط معاونت قرآن و عترت

برگزاری مسابقه کتابخوانی غدیر توسط معاونت قرآن و عترت
مسابقه کتابخوانی غدیر با محوریت کتاب" غدیر در پرتو کتاب و سنت" تالیف دکتر مجید معارف برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت قرآن و عترت با همکاری دبیرخانه ستاد بزرگداشت دهه امامت و ولایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف توسعه و ترویج فرهنگ غدیر، مسابقه کتابخوانی برای کارکنان ستادی و استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانواده های آنان برگزار می کند.

آزمون در روز یکشنبه مورخ 1398/05/27 از ساعت 9 تا 18 به صورت آنلاین و از طریق تارنمای ghadir.ghoran.ir برگزار خواهد شد. هر فرد باید در مدت 10 دقیقه به 15 سوال پاسخ دهد. شرط قبولی برای اعطای گواهینامه به کارکنان، دادن پاسخ صحیح به 12 سوال می باشد. مدت زمان پاسخگویی به سوالات از شاخص های انتخاب نفرات برتر خواهد بود.

بر اساس این گزارش، اعطای کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به مبلغ 10 میلیون ریال به قید قرعه برای 14 نفر از افرادی که در آزمون بیشترین امتیاز را کسب کنند و اعطای گواهینامه ضمن خدمت از سوی مرکز نوسازی و تحول اداری به میزان 12 ساعت به کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در صورت قبولی در آزمون از جمله جوایز این آزمون برای شرکت کنندگان در این مسابقه خواهد بود .لازم به توضیح است اسامی برندگان مسابقه یک هفته بعد از برگزاری آزمون از طریق این تارنما اعلام خواهد شد.

 

 

 

۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۱۰
روابط عمومی |