اخبار

ادای احترام معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به آستان مقدس امامزاده محمدهلال(علیه السلام) آران و بیدگل

ادای احترام معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به آستان مقدس امامزاده محمدهلال(علیه السلام) آران و بیدگل
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان سفر به شهرستان آران و بیدگل با حضور در امامزاده محمدهلال(علیه السلام) به این امامزاده واجب التعظیم ادای احترام کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عتزت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان سفر به شهرستان آران و بیدگل با حضور در امامزاده محمدهلال بن علی بن ابیطالب(علیه السلام) به این امامزاده واجب التعظیم ادای احترام کرد.

فقهی زاده در این خصوص گفت: تجلیل از وجود پربرکت امامزادگان در حقیقت تجلیل از دین بوده و وجود امامزادگان واجب التعظیم در جای جای کشور برکات مادی و معنوی بسیاری برای اهل منطقه و کشور دارد.

بازدید از موسسات فرهنگی قرآنی کاشان و آران و بیدگل، رونمایی از آثار قرآنی، حضور در جمع مدیران مسئول موسسات قرآنی از جمله برنامه‌های سفر یک روزه معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل بود.

خاطرنشان می‌شود، ادای احترام معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به امامزاده محمدهلال(علیه السلام) آران و بیدگل با حضور خدمتکار مشاور اجرایی معاونت قرآن و عترت وزارت و شعاع حسینی مدیر روابط عمومی معاونت ، حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و سعید ضابطی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آران و بیدگل ۱۶ مرداد انجام شد.

۱۹ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۵
روابط عمومی |