اخبار

دیدار معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با فرماندار آران و بیدگل

دیدار معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با فرماندار آران و بیدگل
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با فرماندار آران و بیدگل دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،عبدالهادی فقهی زاده در دیدار با فرماندار آران و بیدگل به بیان توضیحاتی پیرامون نحوه حمایت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعالیت‌های قرآنی پرداخت و اظهار امیدواری کرد با توجه به ظرفیت‌های بالای قرآنی این شهرستان برنامه‌های مختلف قرآنی در آران و بیدگل برگزار نمود.

معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه ظرفیت‌های خوبی در حوزه قرآن و عترت در آران و بیدگل وجود دارد که لازم است برای آن برنامه ریزی شود، خاطرنشان کرد: همچنین لازم است نسبت به معرفی مفاخر قرآنی شهرستان برنامه ریزی شود.

اسماعیل بایبوردی فرماندار آران و بیدگل نیز در این دیدار ضمن خیر مقدم به بیان توضیحاتی پیرامون شرایط فرهنگی اجتماعی شهرستان پرداخت و گفت: مردم آران و بیدگل مذهبی و دین‌مدار بوده و بیشترین تعداد ایثارگر در مقیاس وسعت و جغرافیا مربوط به این شهرستان است.

وی در ادامه درخواست نمود بخشی از فعالیت‌های قرآنی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این شهرستان برگزار شود.

خاطرنشان می‌شود، دیدار معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با استاد تشکری با حضور خدمتکار مشاور اجرایی معاونت قرآن و عترت و شعاع حسینی مدیر روابط عمومی، حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آران و بیدگل ۱۶ مرداد انجام شد.


۱۶ اَمرداد ۱۳۹۸ ۲۱:۵۶
روابط عمومی |