اخبار

همزمان با دهه کرامت؛ همایش بزرگ قرآنیان کردستان برگزار می شود

همزمان با دهه کرامت؛ همایش بزرگ قرآنیان کردستان برگزار می شود
مسئول گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برگزاری همایش استانی قرآنیان و تجلیل از فعالان این حوزه همزمان با دهه کرامت در سنندج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،کامل گلباغی، امروز در ستاد بزرگداشت دهه کرامت در مجتمع فجر سنندج اظهار کرد: همایش بزرگ قرآنیان استان در راستای تکریم و تجلیل از فعالان این حوزه حوزه به همت شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه این همایش همزمان با دهه کرامت در سنندج برگزار می شود، افزود: هه کرامت فرصتی برای گرامیداشت و تبیین فرهنگ قرآنی و نشر معارف رضوی است که لازم است از این فرصت برای بیش از پیش در راستای نشر مفاهیم قرآنی بهره گرفت.

مسئول گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان همچنین گفت: در این همایش از فعالان قرآنی در بخش های قاریان، حافظین، مرتلین، هنرمندان، خادمین، مفسرین، قرآن پژوهان، اساتید، مروجین، مربیان، واقفین، مدیران مسئول موسسات قرآنی تقدیر و تجلیل می شود.

گلباغی قرائت قرآن توسط قاریان بین المللی، ملی و استانی، ابتهال خوانی، مداحی، حضور چهره های قرآنی کشوری و .. را از دیگر بخش های این همایش استانی برشمرد و یادآور شد: تلاش می شود همایشی در خور شان فعالان قرآنی برگزار شود.


۱۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵
روابط عمومی |