اخبار

معاون بخش نهادها و موسسات غیردولتی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم: فلسفه حضور این بخش بهره گیری از ظرفیت موسسات در راستای پاسخگویی به نیاز قرآن آموزان بوده است

معاون بخش نهادها و موسسات غیردولتی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم: فلسفه حضور این بخش بهره گیری از ظرفیت موسسات در راستای پاسخگویی به نیاز قرآن آموزان بوده است
مدیر بخش نهادها و موسسات غیردولتی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت : بدون شک دلیل حضور این بخش در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم پاسخگویی به نیاز مخاطبان و قرآن آموزان و بهره گیری از ظرفیت های گسترده موسسات قرآنی است.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،حمیدرضا شیخ ویسی معاون بخش نهادها و موسسات غیردولتی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در این بخش گفت: سال گذشته فراخوان حضور و اعلام طرح ها توسط نهادها و موسسات فرهنگی قرآن و عترت اعلام شد و از این طریق 100 طرح به دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد 16 طرح مورد تائید شورای برنامه و بودجه نمایشگاه قرار گرفت.

وی با اشاره به حضور  بیش از 24 نهاد و موسسه فرهنگی قرآن و عترت غیردولتی در نمایشگاه قرآن ، به  رونمایی از اپلیکیشن مکان یابی موسسات قرآنی برای نخستین بار، برگزاری همایش مدیران موسساتی قرآنی استان تهران ، راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی موسسات و مراکز قرآنی غیردولتی استان تهران با دو رویکرد ثبت درخواست متقاضیان تاسیس موسسه قرآنی و اطلاع رسانی به بازدیدکنندگان در خصوص موسسات و مراکز قرآنی غیردولتی استان تهران  به عنوان فعالیت های شاخص در این قسمت اشاره کرد.

شیخ ویسی در ادامه از مهمترین دلایل حضور نهادها و موسسات غیردولتی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم را پاسخگویی به نیاز مخاطبین و مراجعه کنندگان در زمینه حفظ ،قرائت ، مفاهیم و ... قرآن کریم و بهره گیری از ظرفیت موسساتی که دارای مجوز فعالیت هستند ،عنوان کرد.

وی در ادامه بازدید مخاطبان نسبت به سالهای گذشته از این بخش را پر شور و با استقبال گسترده دانست و گفت: خوشبختانه  قرآن آموزان زیادی توانستند سوالات و نیازهای خود را در زمینه فعالیت های قرآنی ،اخذ مدارک معتبر و همچنین شرکت در آزمون های مختلف رفع کنند.

 
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۴
روابط عمومی |