• اخبار

انسجام در اجرای برنامه های قرآنی مورد توجه باشد

انسجام در اجرای برنامه های قرآنی مورد توجه باشد
نماینده ولی فقیه در کردستان با تاکید بر توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی ضرورت جامعه امروز گفت: انسجام نهادها، دستگاه های فرهنگی و سازمان ها در برنامه های قرآنی مورد توجه است. به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی امروز در دومین جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی در سال ٩٨ اظهار کرد: آشنا کردن فرهنگ مردم با قرآن یکی از ضرورت های جامعه امروز است.
رئیس شورای توسعه فرهنگ قرآنی کردستان، با تاکید بر توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه عنوان کرد: در همین راستا لازم است خودمان برای قرآن و ترویج فرهنگ قرآنی هزینه کنیم و پیش قدم شویم.
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه قرآن کریم بهترین راهنمای بشر در تمام زمینه هاست، افزود: جلوگیری از موازی کاری و انسجام در اجرای فعالیت های قرآنی از جمله مواردی است که بایستی مورد توجه شورای توسعه فرهنگ قرآنی باشد.
آیت الله حسینی شاهرودی یادآور شد: اگر همه افراد جامعه در سطح فکر و آگاهی خود از قرآن مجید استفاده کنند و آن را در زندگی فردی و اجتماعی خود ملاک عمل قرار دهند بسیاری از مشکلات شان در جامعه و زندگی برطرف می شود.
وی با تاکید بر هماهنگی دستگاه ها در راستای توسعه فعالیت های قرآنی در استان، عنوان کرد: هر چقدر بتوانیم فعالیت های قرآنی را توسعه دهیم، جامعه سالم تر و پیشرفته تر خواهیم داشت.
آیت الله شاهرودی با اشاره به تاثیرگذاری فرهنگ اسلامی و قرآنی بیان کرد: امروز جامعه ما بیش از هر زمان دیگری به ترویج فرهنگ و معارف قرآنی نیاز دارد، چرا که قرآن روش درست زندگی کردن در کنار سعادت فردی، اجتماعی و اخروی برای انسان را به همراه دارد.

روابط عمومی
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۲