• اخبار

سرپرست جدید گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان معرفی شد

سرپرست جدید گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان معرفی شد
آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با حضور عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی گلستان، معاونین و کارکنان ستادی آن اداره کل و جمعی از مدعوین در ظهر روزیکشنبه ١٩ خرداد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،طی حکمی از سوی عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، «محمد رعیت» به عنوان سرپرست جدید گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان معرفی و منصوب شد.

در این آیین تکریم و معارفه که در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار شد از زحمات حجت الاسلام یعقوب مهدوی مسئول سابق این حوزه با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.

عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در این آیین ضمن قدردانی از تلاش و مساعی حجت الاسلام یعقوب مهدوی و آرزوی موفقیت برای محمد رعیت، اظهار کرد: تلاش برای تحول در حوزه گروه قرآن و عترت، تلاش برای انس بیشتر آحاد جامعه با قرآن کریم و ایجاد فرصت برای بهره مندی و نهادینه کردن فرهنگ قرآنی در جامعه و افزایش روحیه دغدغه مندی برای خدمت به قرآن از جمله اموری است که بدان باید توجه ویژه نشان دهیم.

یادآوری می شود «محمد رعیت» دارای دکترای زبان و ادبیات فارسی و فعال قرآنی است و تا پیش از این در سمت های کارشناس امور رفاهی و نیز کارشناس پژوهش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان مشغول به خدمت بوده است.

روابط عمومی
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۰۳