• اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین: نمایشگاه های قرآن به شکل فصلی در استان ها برگزار شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین:  نمایشگاه های قرآن به شکل فصلی در استان ها برگزار شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، چهارشنبه 25 اردیبهشت‌ ضمن بازدید از نمایشگاه قرآن گفت: شاهد رشد غرفه ارائه محصولات فرهنگی و بخش‌های آموزشی نمایشگاه قرآن نسبت به سال های گذشته هستیم که رشد بیش از پیش داشته است.

به گزارش ستاد خبری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، حجت‌الاسلام سیدمهدی حسینی، ادامه داد: استان قزوین مهد قرآن است و مؤسسات و جلسات قرآنی بسیار زیادی با هدایت اساتید این عرصه مشغول به فعالیت هستند، هر ساله بسیاری از قاریان و حافظان استان قزوین در سطح کشوری و بین‌المللی افتخارآفرینی می‌کنند، بر این اساس، غرفه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین را با رویکرد معرفی ظرفیت‌های قرآنی این استان در نمایشگاه قرآن دایر کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه همه نهادهای فرهنگی کشور باید به کمک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیایند، گفت: لازم است نمایشگاه‌های قرآن به شکل فصلی در استان‌ها نیز برگزار شود. به ویژه استان قزوین که ظرفیت‌های قرآنی زیادی دارد و فاصله آن با پایتخت چندان زیاد نیست.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار«قرآن معنای زندگی» همزمان با ماه مبارک رمضان از ۲۱ اردیبهشت ماه تا ۴ خرداد ماه در مصلای حضرت امام خمینی( ره) در حال برپایی است.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۳:۰۸
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98