اخبار

برگزاری دوره حضوری توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی با حضور 120 مدیر موسسه قرآنی

برگزاری دوره حضوری توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی با حضور 120 مدیر موسسه قرآنی
دوره حضوری توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی در مؤسسه فرهنگی قرآنی نورالمجتبی (ع) استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دوره حضوری توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی به صورت 18 ساعت آموزشی در مجتمع یاوران حضرت مهدی (عج) جمکران و حضور 120 مدیر موسسه قرآنی که موفق به حد نصاب لازم در دوره مجازی شده بودند، برگزارشد. گواهینامه شرکت‌کنندگان دوره توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآن و عترت سراسر کشور که طی روزهای پایانی هفته گذشته از سوی مؤسسه فرهنگی ـ قرآنی نورالمجتبی(ع) استان قم و با مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، در دست صدور است.

افتتاحیه این دوره با حضور حجت الاسلام و المسلمین خسروی مدیرکل دفتر آموزش و توسعه مشارکت‌ها و دکترمیرباقری مدیر مسئول مؤسسه نور المجتبی (ع) برگزار شد و حمیدرضا شیخ ویسی معاون امور مؤسسات ضمن ارائه گزارشی در خصوص اجرای دوره مجازی توانمندسازی، به تبیین راهبردهای توسعه و تحول فعالیت موسسات قرآنی پرداخت.

رفتارسازمانی با تدریس حامد دهقانان، آشنایی با قوانین بیمه با تدریس دکتر وحیدی‌فرد، آشنایی با قوانین مالیات با حضورسعید پورمحمود، فرهنگ اقتصاد قرآن با تدریس محمدرضا پورمعین، اخلاق مدیریت با تدریس دکترسیدمحسن میرباقری، ارتباط با مخاطب و فن بیان با تدریس مصطفی ملایی، سواد رسانه‌ای با مربیگری استاد نصیری، تیم‌سازی با حضوراستاد حاجیلری ازجمله سرفصل‌های این دوره سه روزه بوده است.

گفتنی است، این دوره  به صورت حضوری و مجازی به همت مؤسسه نورالمجتبی (ع) و با حمایت معاونت قرآن و عترت در استان قم برگزار شد .

 
۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۰۴
روابط عمومی |