• اخبار

فقهی زاده در بازدید از جامعه القرآن واحد خردسالان دزفول اظهار کرد:معاونت قرآن و عترت درخواست های موسسات قرآنی را پیگیری می کند

فقهی زاده در بازدید از جامعه القرآن واحد خردسالان دزفول اظهار کرد:معاونت قرآن و عترت درخواست های  موسسات قرآنی را پیگیری می کند
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از موسسه جامعة القرآن و اهل البیت واحد خردسالان شهرستان دزفول گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست موسسات قرآنی را پیگیری می‌کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،عبدالهادی فقهی‌زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سید کریم موسوی معاونت قرآن و عترت این اداره کل، شامگاه سه‌شنبه ٩ بهمن ماه از موسسه جامعة القرآن و اهل البیت واحد خردسالان شهرستان دزفول بازدید کردند.

در این بازدید حجت‌الاسلام منصوری مدیر جامعة القرآن و اهل البیت واحد خردسالان گفت: از ویژگی‌های این موسسه می‌توان به کلاس‌های حفظ قرآن و احادیث برای گروه سنی ٣ سال تا پیش دبستانی، سالن اجتماعات، اتاق بازی و استفاده از کتابهای آموزشی با موضوعات قرآن کریم و احادیث اشاره کرد.

وی در ادامه ضمن اشاره به برگزاری کلاس‌های متنوع با محوریت قرآن کریم افزود: در کنار آموزش مباحث قرآنی برای جذب بیشتر کودکان قسمتی را در این موسسه به کلاس‌های منبت کاری و سفالگری با محوریت موضوعات قرآنی اختصاص داده‌ایم.

در ادامه عبدالهادی فقهی‌زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تقدیر از فعالیت‌های گسترده جامعة القرآن کریم و اهل البیت شهرستان دزفول گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست موسسات قرآنی را پیگیری می‌کند و برای حل مشکلات این موسسات تمام تلاش خود را خواهد کرد.

در پایان این بازدید نماز جماعت مغرب و عشا به امامت حجت الاسلام منصوری در جامعة القرآن و اهل البیت شهرستان دزفول برپا شد.

روابط عمومی
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۵