• اخبار

بازدید مدیرکل آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جامعه القرآن سمنان

بازدید مدیرکل آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جامعه القرآن سمنان
مدیرکل آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جامعه القرآن سمنان بازدید و در جریان فعالیت های قرانی آموزشی این مرکز قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی خسروی در این بازدید که حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان نیز حضور داشت با مسوولان و دست اندرکاران جامعه القرآن سمنان گفت و گو کرد.

در این بازدید که برخی از مسوولان از جمله مسوول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان مدیرکل آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قران و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را همراهی می کردند "میرحاج" مدیر جامعه القرآن سمنان گزارشی از فعالیت های آموزشی و فرهنگی این مرکز ارائه کرد.

جامعه القرآن سمنان قریب یک هزار نفر در رده های مختلف سنی را تحت پوشش فعالیت های آموزشی از جمله حفظ کل قرآن، روخوانی و روانخوانی، آموزش با استفاده از رایانه و بخش کتابخانه ای دارد و تاکنون برای هفدهمین دوره آزمون قرآن و عترت قریب یک هزار نفر توسط  جامعه القرآن سمنان ثبت نام شده اند.

مدیرکل آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قران و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باهدف شرکت در آیین اختتامیه برنامه های فرهنگی هنری هفته قرآن و عترت به سمنان شرکت کرده بود.

 


روابط عمومی
۳۰ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۰۱