• اخبار

حجت الاسلام والمسلمین خسروی در آیین اختتامیه برنامه های فرهنگی هنری هفته قرآن و عترت: هنر از جلوه های الهی روح انسان است

حجت الاسلام والمسلمین خسروی در آیین اختتامیه برنامه های فرهنگی هنری هفته قرآن و عترت: هنر از جلوه های الهی روح انسان است
مدیرکل آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هنر را یکی از جلوهای الهی روح انسان دانست و گفت: هنر در فضای آزاد رشد و توسعه می یابد.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی خسروی روز شنبه در آیین اختتامیه برنامه های فرهنگی هنری هفته قرآن و عترت استان سمنان خاطرنشان کرد: تنگ نظری ها موجب می شود تا هنر توسعه نیابد.

وی با تاکید بر اینکه آزادی لازمه فعالیت های هنری است ادامه داد: شرایط فعلی نیز وضعیت خوبی برای توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری است و هر چه این فضا بهتر و متعالی تر شود، آثار هنری نیز ماندگارتر و تاثیرگذارتر خواهد شد.

خسروی با تاکید براینکه هنر موجب ماندگاری آثار می شود به وجود برخی از آثار از جمله مسجد گوهرشاد اشاره کرد و گفت: هنری که در ساخت و تزئیین این مسجد به کار رفته آن را ماندگارتر ساخته است.

مدیرکل آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تجلیل از هنرمندان شرکت کننده در برنامه های فرهنگی هنری هفته قرآن و عترت استان سمنان گفت: ارسال بیش از یک هزار اثر به این برنامه ها بیانگر کمیت و کیفیت برگزاری هفته قرآن و عترت در این استان است.

این مراسم با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و جمعی از مسوولان و هنرمندان برگزار و در آن از برترین های رشته های مختلف فرهنگی هنری این استان تجلیل شد.

روابط عمومی
۲۹ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۲۲