• اخبار

تعداد ثبت نام کنندگان در دوره آموزش الکترونیکی"حفظ و مفاهیم جزء 30 قرآن کریم" ویژه کارکنان دولت از مرز 14هزار نفر گذشت

تعداد ثبت نام کنندگان در دوره آموزش الکترونیکی"حفظ و مفاهیم جزء 30 قرآن کریم" ویژه کارکنان دولت از مرز  14هزار نفر گذشت
14405 نفر در دوره آموزش الکترونیکی" حفظ و مفاهیم جزء 30 قرآن کریم "با محوریت آموزش سبک زندگی ویژه کارکنان دولت ثبت نام کرده اند.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، تا کنون 14405 نفر از کارکنان شاغل در دستگاه های دولتی در دوره " آموزش سبک زندگی با محوریت حفظ و مفاهیم سوره های ناس تا زلزال " ثبت نام کرده اند که فرآیند آموزش خود را آغاز کرده اند.

طبق آخرین آمار اعلام شده ، وزارت جهاد کشاورزی ، وزارت علوم،تحقیقات و فناوری ، نهاد ریاست جمهوری ،وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت امور اقتصادی و دارایی دستگاه های پیشتاز با بیشترین شرکت کننده در این آزمون بوده است.

بر اساس این گزارش ، استان های تهران ،کرمان ، آذربایجان شرقی ، خراسان رضوی و اصفهان به ترتیب بیشترین سهم شرکت کننده در این آزمون را به خود اختصاص داده اند .

دوره‌ای که برای کارکنان دولت در نظر گرفته شده است با نام «آموزش سبک زندگی» و با محوریت حفظ و مفاهیم سوره‌های مبارکه «ناس» تا «زلزال» می باشد و  این دوره با مجوز سازمان اداری استخدامی کشور و در قالب هشت ساعت ضمن خدمت برای کارکنان دولت محاسبه می‌شود و به نفرات برگزیده نیزجوایز ارزنده ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

گفتنی است، داوطلبان بعد از تکمیل فرایند ثبت‌نام مجددا به پایگاه  www.quranedu.ir مراجعه کرده و طی این بازه زمانی به صورت مجازی در ۱۶ جلسه حفظ و مفاهیم سوره‌های مبارکه ناس تا زلزال را در جلسات آموزش مجازی که به مدت تقریبی۱۰ دقیقه خواهد بود ، فراخواهند گرفت.

 

 

روابط عمومی
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹