• اخبار

پرونده جشنواره شعر قرآن و عترت خراسان شمالی بسته شد/ معرفی و تقدیر از برگزیدگان جشنواره

پرونده جشنواره شعر قرآن و عترت خراسان شمالی بسته شد/ معرفی و تقدیر از برگزیدگان جشنواره
دبیر ستاد برگزاری جشنواره های هفته قرآن و عترت خراسان شمالی از معرفی برگزیدگان جشنواره شعر قرآن و عترت این استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی اصغر نودهی، افزود: این جشنواره که به میزبانی شهرستان فاروج برگزار شد با معرفی وتقدیر از نفرات برتر به کار خود پایان داد.

وی اظهار کرد: در این جشنواره ٣٣ شاعر از سراسر استان با ارسال ١٠٩ اثر در قالب کلاسیک و آزاد آثار خود را ارسال کردند که از این تعداد  ٨٠ اثر توسط دبیرخانه برای داوری نهایی جشنواره انتخاب شدند.

نودهی افزود: در بخش کلاسیک آثار ٢٠ نفر  و در بخش آزاد آثار ١٢ نفر از شاعران شرکت کننده در جشنواره مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی، اظهار داشت: در پایان این جشنواره نفرات برتر هر بخش در بخش کلاسیک ٣ نفر و در بخش آزاد ٣ نفر مشخص و از آنها تقدیر به عمل آمد.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، نفرات برتر جشنواره شعر قرآن و عترت را به ترتیب صادق بقایی از بجنورد، آرزو حارث آبادی و رضا توکلی از فاروج، علی غلامزاده از شیروان، آزاده ذاکری از گرمه، مسعود آرایی از مانه و سملقان  اعلام کرد.

نودهی، خاطرنشان کرد: جواد کلیدری، کمال شریفی و مهدی فرجی داوری بخش نهایی این جشنواره را بر عهده داشتند.

روابط عمومی
۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۸