• اخبار

سه انتصاب در معاونت قرآن و عترت صورت گرفت

سه انتصاب در معاونت قرآن و عترت صورت گرفت
معاون قرآن و عترت در احکامی جداگانه رئیس حوزه معاونت و روابط عمومی ، مشاور طرح و برنامه و معاون برنامه ریزی و آموزش اداره کل برنامه ریزی ،آموزش و توسعه مشارکت ها معاونت قرآن و عترت را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه سید فخرالدین اسماعیلی را به عنوان رئیس حوزه معاونت و روابط عمومی ، ابوالقاسم ایرجی را به عنوان مشاور طرح و برنامه ، و دکتر مریم قاسم احمد را به سمت  معاون برنامه ریزی و آموزش اداره کل برنامه ریزی ،آموزش و توسعه مشارکت ها منصوب کرد.

 

گفتنی است اسماعیلی پیش از این مشاور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ،مدیر کمیته روابط عمومی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم را بر عهده داشته است.  قاسم احمد نیز مدیر مرکز قرآن و معارف دین سازمان جهاد دانشگاهی تهران  دانش آموخته دکتری در رشته علوم قرآن و حدیث از دانشگاه تهران و دارای مقالات علمی پژوهشی متعدد در این زمینه و ایرجی نیز سابقه معاون طرح و برنامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، قائم مقام رئیس بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم  ، مشاور رئیس بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم و دبیر شورای برنامه ریزی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در کارنامه خود دارند.

 

در این احکام آمده است :

برادر ارجمند جناب آقای سید فخرالدین اسماعیلی

با سلام و تحیات وافره؛

با توجه به شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی بدین وسیله شما را به عنوان "رئیس حوزه معاونت و روابط عمومی" منصوب می کنم.

امید است با هماهنگی و تعامل سازنده با مدیران ستادی و استانی در پیشبرد اهداف و ماموریت های سازمانی معاونت قرآن و عترت موفق باشید.

توفیقات جنابعالی را در انجام وظایف محوله از خداوند متعال خواستارم.

 

عبدالهادی فقهی زاده   

                                                                                                            معاون وزیر

 

 

 

برادر ارجمند جناب آقای ابوالقاسم ایرجی

باسلام و تحیات وافره؛

با توجه به شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی بدین وسیله شما را به عنوان "مشاور طرح و برنامه" منصوب می کنم.

امید است با برنامه ریزی همه جانبه و تعامل با مدیران و شخصیت های علمی برجسته حوزه قرآن و عترت و همکاری با سایر بخش ها و مراکز مرتبط در ارائه ،تدوین ، ارزیابی طرح های ثمربخش و نوآورانه حوزه فعالیت های تبلیغی و ترویجی قرآن و معارف اهل بیت(ع) موفق باشید.

توفیقات جنابعالی را در انجام وظایف محوله از خداوند متعال خواستارم.

 

 

عبدالهادی فقهی زاده

                                                                                                             معاون وزیر

 

 

خواهر ارجمند سرکار خانم دکتر مریم قاسم احمد

با سلام و تحیات وافره؛

با توجه به شایستگی و تجارت ارزنده سرکارعالی و بر اساس پیشنهاد مدیرکل محترم دفتر برنامه ریزی،آموزش و توسعه مشارکت ها بدین وسیله شما را به عنوان "معاون برنامه ریزی و آموزش" آن اداره کل منصوب می کنم.

امید است با بهره مندی از دیدگاه های عالمانه فرهیختگان و صاحبنظران حوزه آموزشها ،مطالعات و فعالیت های قرآن و عترت (ع) و همچنین همکاری موثر با سایر مدیران معاونت ،در انجام بهینه وظایف محوله موفق باشید.

توفیقات سرکارعالی را از خداوند متعال خواستارم.

 

 

عبدالهادی فقهی زاده

                                                                                                              معاون وزیر

روابط عمومی
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲